معرفی شرکت طلوع خورشید نیرو

  به نام خداوند مهربان

 about

آشنایی با روحیات ملل ، سیر عجائب گیتی ، وسعت روح انسان در برابر عظمت زیبایی در جهان ، تفریح و گذراندن اوقات فراغت خرید و تجارت ، زیارت اماکن متبرکه و صد ها ویژگی دیگر ، گردشگری را بعنوان پدیده ای اثر گذار در زندگی بشر هزاره سوم قرار داده است .

شرکت ، طلوع خورشید نیرو از فعالین صنعت گردشگری کشور ، با استفاده از توان و تخصص پرسنل متخصص و زبده ، توانسته است در سالهای گذشته یکی از بزرگترین چرخه های تولید خدمات گردشگری را در سطح خاورمیانه به دست آورد و به پشتوانه رضایت مندی مشتریان خود از سراسر کشور ، هم اینک با برگزاری تورهای متنوع از قبیل تور های تفریحی ، زیارتی ، نمایشگاهی و فعالیتهای ورزشی در مقیاس کمی و کیفی به پر طرفدارترین مقاصد جهانگردی جهان و یکی از اثرگذارترین برندهای گردشگری کشور شناخته شود و این افتخار را مدیون شما مشتریان همیشگی و وفادار هستیم.

شرکت طلوع خورشد نیرو ، با قوی ترین زیر ساختها ، بالاترین استانداردها و کامل ترین شبکه توزیع فیزیکی و اینترنتی ، می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید. با بکارگیری نظرات سازنده مشتریان و برقراری پایه های ارتباطی نوین با اعضای زیر مجموعه ، کارگزاران ، خطوط هواپیمایی ، راهنمایان تور و سایر اجزای تشکیل دهنده این صنعت در مسیر نهایی گام بردارد. بکارگیری استانداردهای سیستم مدیریت همچون CRM ، سیستم مدیریت بررسی شکایات مشتریان ، سیستم رضایت مشتریان و عضویت در سازمان های بین المللی یاتا و یوفتا و سازمان های دولتی و خصوصی در ایران اعتماد مشتریان را بیشتر جلب نمائیم.

(( با طلوع خورشید سفر را آغاز کنید ))

تماس با ما

  44740401 021

             44740401 021

 info [at] tkhorshidtravel.com

 

میدان پونک مجتمع بوستان قسمت اداری واحد ۷۲۷

 

خدمات مشتریان

افراد آنلاین

ما 19 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پیوند با ما در :