پیام مدیر عامل

  به نام خداوند مهربان

 about

یکی از زیباترین تعاریفی که از پدیده گردشگری صورت گرفته ، این است ، (( صنعتی عظیم که امروزه تمامی مرزها را در نوردیده و با نزدیک ساختن فرهنگهای جوامع بشری به یکدیگر ما را به سمت صلح جهانی هدایت می نماید.))

این صنعت محبوب و پر طرفدار با ترکیب عناصر گوناگون تاثیری بسزا و اثبات شده در رشد و شکوفایی اقتصادی و افزایش اشتغال زایی داشته است که به نوبه خود حاکی از اهمیت روز افزون آن در حیات اقتصادی کشور هاست . و فعالیت ما به عنوان شرکت خدمات مسافرتی ، آئینه ای تمام عیار برای نمایش محصولات متنوع این صنعت می باشد .

بنده بر این باورم که در هزاره جدید که زمان طلوع شگفتی های باور نکردنی در تمامی عرصه های تجاری خواهد بود با تکیه بر توانمندیهای موجود و استفاده از فناوریهای روز آمد و در نهایت با برنامه ریزی صحیح و منسجم می توان همگام با روندهای بین المللی ، به جایگاه شایسته ای که انصافا حق ماست دست یابیم. 

اکنون که به گذشته می نگرم و مراحل شکل گیری و رشد فعالیتهای مختلف این صنف در حوزه تورهای خروجی و ورودی در ذهن متبادر می گردد. خاطرات سالهای اولیه فعالیت در کنار تمامی دوستداران این صنعت و تفکراتی که به لطف خداوند بزرگ به اجرا در آمد و مسیر پر فراز و نشیبی که طی نموده ایم تا امروز پس از 22 سال تجربه بتوانیم مدعی پختگی بوده و کیفیت خدمات خودمان را تضمین نمائیم .ونهایتا در معرض ارزیابی شما صاحب نظران نکته بین قرار دهیم. خانواده طلوع خورشید نیرو در طی سالهای گذشته با برخورداری از پرسنل مجرب و متخصص و دلسوز ، با بکارگیری متدهای روز و تجربه فناوری های رایانه ای ، تلاش همه جانبه را در ارائه با کیفیت خدمات مناسب در جهت جلب رضایت همیشگی شما را به کار بسته ایم.

هوشنگ بیطرف کوچکی

تماس با ما

  44740401 021

             44740401 021

 info [at] tkhorshidtravel.com

 

میدان پونک مجتمع بوستان قسمت اداری واحد ۷۲۷

 

خدمات مشتریان

افراد آنلاین

ما 13 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پیوند با ما در :